מוצר נוסף בהצלחה

Slim PC LTD הינה חברה ישראלית המעניקה פתרונות מחשוב ירוק לעסקים וללקוחות פרטיים, מחשבי מיני פיסי ועמדות עבודה רזות.

מחשוב 'רזה' / זעיר לא חייב להיות יקר, הוא כן חייב להיות משתלם יותר מחלופה של מחשב "רגיל". לכן אנחנו ב Slim PC משתדלים לתת לכל לקוח את הפתרון המושלם לבית או לעסק, בהתאם לצורך. ברשותנו ההיצע הרחב ביותר של פתרונות מחשוב לבית או למשרד, תוך התאמה מתמדת לשינויים טכנולוגיים בתחום. אצלנו ב Slim PC תקבל פתרון איכותי, ללא פשרות לצד מחיר הוגן ואטרקטיבי.
היתרונות שלנו:
גמישות במאפייני המחשוב
מחירים אטרקטיביים
חיסכון משמעותי במקום על שולחן העבודה
מהירות! לפני הכל
עיצוב אופנתי, רענן וצעיר

פתרונות המחשוב שלנו מוטמעים במאות חברות וארגונים בישראל ובעולם דוגמת חבברת 'אל-על', מוקדי קופות חולים השונות, משרד החינוך, רשת החינוך 'אורט', עיריות ורשויות מקומיות שונות, חב' הדקה ה 90, ישראייר, דיזנאהוס, IDB, מכשירי תנועה בע"מ, One1, בזק בינלאומי, בית חולים שיב"א תל-השומר, נטו, ביכורי שיווק השיקמה, ביכורי שדה ועוד רבים וטובים.

קבלו הצצה לסרטי תדמית של Slim PC בקישורים הבאים:
======================================
https://www.youtube.com/watch?v=PrK8JLBhWHc

מי אנחנו

יוסף אלמלם – מייסד ומנכ"ל

טכנולוג, איש עסקים וטייס, חי למעלה מ 20 שנה את תעשיית ההייטק בה כיהן בתפקידי ביצוע ניהוליים, בארץ ובחו"ל,  החל מסמנכ"ל שרות, סמנכ"ל טכני, מכירות, שיווק, משנה למנכ"ל של אחת החברות המובילות בעולם בתחום המחשוב הרזה וכיום מנכ"ל Slim PC LTD.
במשפט אחד: איש של החלטות. שילוב של מנהל, איש טכנולוגיה ואיש עסקים. "אני נהנה לעשות עסקים וליצור דברים מעניינים. במהלך שנותיי הקמתי מאפס (בתור שכיר) חברות ומערכים בחברות מובילות בתחום המחשוב הירוק תוך יישום הטכנולוגיות החדשות והחדישות ביותר בתחום זה.
טכנולוגיות אלו מצאו את דרכן כמעט אל כל מגזר במשק, מלקוחות קטנים עד לפרויקטים הגדולים ביותר עם גופים כמו צה"ל, משרדי ממשלה ועוד..
ניסיוני הרב בתחום מיושם כיום בכל אחד ממוצרינו וזאת על מנת להבטיח ללקוחותינו את חזית הטכנולוגיה במחשוב הירוק".

שירן חסיד – מייסד ומנהל טכנולוגיות

טכנולוג, ואיש עסקים עם ניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתעשיית ההייטק בתפקידי ביצוע ניהוליים, בארץ ובחו"ל,
החל ממנהל שירות ופריסייל טכני באחת מהחברות המובילות בעולם בתחום המחשוב הרזה וכיום מנהל טכנולוגיות ב Slim PC LTD.
"אני איש טכנולוגיה ואיש עסקים. נהנה להיות בפסגת הטכנולוגיה. במהלך שנותי הובלתי פרוייקטים מהגדולים בארץ, עם גופים כמו צה"ל, מועצות מקומיות, משרדי ממשלה וכו.
כיום אני מייעץ לחברות ענק בתחום המחשוב הירוק."