מוצר נוסף בהצלחה

כל מה שצריך לדעת על מחשב תעשייתי קטן


מחשב תעשייתי קטן צריך לספק פתרונות מחשוב וחומרה בתנאי סביבה תעשייתיים. מחשב תעשייתי קטן  צריך להיות עמיד לשימוש ממושך בתנאי שטח קשים. במקרים רבים הוא יהיה עשוי מרכיבים מוקשחים או חסיני מים. במחשוב תעשייתי ישנה חשיבות גדולה למרכיבים החיצוניים שנותנים לו עמידות.


עמידות ומזעור


מחשבים תעשייתיים צריכים להיות בעלי אמינות גבוהה ועמידות לחדירת מים ותנאי מזג אוויר קשים, כמו גם, לנפילות. לוח האם פסיבי ומאפשר אופציות להרחבה. בפיתוחים הטכנולוגיים האחרונים בתחום של מחשבים תעשייתיים, התבצע גם מזעור של המרכיבים, תוך שימוש בפתרונות ענן וחסכון בצריכת אנרגיה. מסך מחשב תעשייתי צריך להתאים לתנאים הסביבתיים הנדרשים, כגון מסכי מגע המאפשרים תפעול בתנאים קשים. כשמדובר על מחשב תעשייתי מסך מגע, הוא צריך להגיע, עם אפשרות להרחבות ולהתאמה ספציפית לצרכי הלקוח בשטח. לחיבורים של מסך מחשב תעשייתי, ניתן להוסיף יציאות נוספות שיאפשרו לתת פתרון כוללני ומלא לצרכים המשתנים.


התאמה לשימוש


בבחירת מחשב תעשייתי מומלץ להתאים את ביצועי המחשב למטרות הדרושות בשימוש. יש לבחון את הביצועים הגרפיים הנדרשים עבור השימוש הספציפי ואם הם ימלאו את הצרכים. יש לתת את הדעת גם על אמצעים לאחסון מידע ופתרונות ענן. ניתן במקרים רבים לרכוש בזול מרכיבים מחודשים לשימוש תעשייתי שהוחזרו למצבם המקורי. כל רכיב מחודש נבחן הן ברמת החומרה והן ברמת התוכנה ורק לאחר החלפת הרכיבים הנדרשים מתבצעת בדיקה מקיפה של מערכת המחשוב. מחשב בשימוש תעשייתי יכול גם לכלול רק את החומרה של המחשב ללא מקלדת, מסך וסוללה מובנים. למעשה יש כאן יכולות של מחשב נייח תוך הקטנה בגודל הפיזי של המחשב הנייח הסטנדרטי בשוק הנייחים כיום. במחשוב לתעשייה התבצע הקטנה משמעותית של כרטיסי המסך ושילוב שלהם בתוך המעבד המרכזי. כתוצאה מכך התאפשר הקטנה נוספת בנפח החומרה של המחשב.


מחשב תעשייתי קטן מחברה איכותית


אם אתם צריכים מחשב תעשייתי קטן או זקוקים למידע נוסף על מחשב תעשייתי מסך מגע, כדאי לכם להתייעץ עם Slim PC. החברה הישראלית מעניקה פתרונות מחשוב ירוקים ללקוחות פרטיים ועסקים המתבססות על מחשבי מיני פיסי ועמדות עבודה רזות. Slim PC גאה בגמישות שהיא מאפשרת במאפייני המחשוב, מתן מחירים אטרקטיביים במיוחד ובכלים המאפשרים חיסכון משמעותי של מקום על שולחן העבודה.